www.dalkovebrusleni.cz je nejlepší zprávou čtvrtého týdne bruslařské sezóny

Doktorovou péčí vznikla stránka www.dalkovebrusleni.cz a nejen to – zároveň se podařilo stáhnout snad už kompletně i naši starou dobrou stránku brusleni.e-zpravy.cz – je samozřejmě součástí www.dalkovebrusleni.cz
Vše budeme dále dolaďovat. Zároveň běží také Instagram dalkovebrusleni. 

Součástí www.dalkovebrusleni.cz je mapa, kam se dá označit vodní plocha vhodná pro bruslení. Z toho důvodu bychom uvítali ledové zpravodaje. Není nás mnoho a „někdo“ to za nás neudělá 🙂

Ve čtvrtékm týdnu přibýval led navzdory ne příliš vhodnému počasí. Dostatečně zamrzly přehrady v blízkém okolí města Želiv, „hradní část“ Vranovské přehrady je tradičně zamrzlá dostatečně a na většině ledového příkrovu neleží žádný sníh.
Trochu překvapivě se nemění situace Tajemného jezera, kromě okolí Dvojitého mostu všude samá voda. V hlavní, hluboké části to nepřekvapí, ale zátoky naprosto bez ledu jsou nečekané. 
V tomto týdnu zamrzl Orlík, lépe řečeno malá částo toho, co z něho zbylo. Plánované vypuštění je značné. Bruslit se dá na přibližně tříkilometrovém úseku ledu kolem výběžku Svaté Anny. 
V okolí Brna se bruslí na rybníku Olšovec v Jedovnici, Prygl je zatím pořád ještě příliš slabý. 
Pátý týden nezačíná příliš slibně, tím se neliší od předchozích týdnů, kdy se nakonec vždy bruslilo více, než by jeden býval očekával.

Po čtyřech týdnech bruslení se vypolstrované lavice hodí

2 thoughts on “www.dalkovebrusleni.cz je nejlepší zprávou čtvrtého týdne bruslařské sezóny

Napsat komentář