Pondělí a úterý na ledě

V pondělí ráno si zopákneme Malvíny, resp. jejich zamrzlou část. Před polednem by se možná dalo vyrazit na Zvíkov, ale tam jsou v úseku hrad Zvíkov-kousek za soutokem Otava/Lomnice sjízné jen náledě, jinak tuhý sníh na ledě. Případně komplikace se sněžením. Zajímavě vypadá třeba i Stromovka v Praze, abychom se případně nehnali někam moc daleko.

V úterý jen pro zkušené – pokud to nezastaví sněžení – Vranovská, to je na celý den a výhradně pro zkušené. Jedna z klíčových webkamer nefunguje, ostatní vypadají slibně, ale i tak je to střelba naslepo.Dále se uvidí podle podmínek.

2 thoughts on “Pondělí a úterý na ledě

  1. Dnes jsem zkoušel Hracholusky, bohužel jsem si vzal ke hrázi naivně brusle místo plavek, tak z toho nic nebylo. Ani pod silničním mostem to nevypadalo přesvědčivě, dál proti proudu už jsem nebyl, nechtěl jsem riskovat sám.

    1. Nebyly pod silničním mostem naše stopy? Krom nás tam bylo ještě nejméně 20 lidí. Proti proudu to šlo bez rizika až k železničnímu mostu, dál jsme nejeli kvůli hrbolatému ledu. Po proudu to šlo také 2,5 km, potom už příliš slabé bez možnosti obejít. A od soboty mrzlo, tak to slabší být nemohlo. Jen povrch ledu nebyl ideální, jinak síla v uvedeném rozmezí vyhovující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *